wtorek, 10 lutego 2015

Znaczniki traitów/darów chaosu...

Przepraszam za kilkudniową nieobecność ale miałem na głowie kilka projektów i zamówień do zrealizowania oraz zaatakował mnie wredny wirus przez który duża część projektów odeszła w niebyt.

Sorry for my absence. I work on few special projects and I don't have time to post everyday. Also I have some problems with hacker attack (lot of my work go to trash bin). I want to put some pics with my latest products from last few days.
Znaczniki celu misji dedykowane dla konwertowanej armii Adeptus Mechanicus Afrika Korps... (nie pytajcie- nasz klient nasz Pan).

Objective markers dedicated for converted army of Adeptus Mechanicus Afrika Korps... (don't ask)

I drugi projekt. Znaczniki traitów/darów chaosu (dawno nie grałem w wh40k i nie wiem o co w tym chodzi). Te są dedykowane armii Chaosu.

And second project. Trait/chaos gift markers (last I play in wh40k in 2013 and I don't know what they are for) dedicated to Chaos army. 


Znaczniki są kompaktowej wielkości 2,5cm/3,5 cm.

Markers have 2,5cm/3,5cm 1in/1,5in.

Jest opcja wykonania takich znaczników do innych frakcji.

There is option to make that markers for different armies.

Pozdrawiam 
Rey

6 komentarzy:

 1. "Znaczniki celu misji dedykowane dla konwertowanej armii Adeptus Mechanicus Afrika Korps... (nie pytajcie- nasz klient nasz Pan)." czyżby Mr Bi? :D:D:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czemu mnie to nie dziwi ;)
   BTW, planujesz jakoś się w Stagrafie pojawić, tudzież gdzieś być uchwytny "na mieście"? Chciałbym w spokoju zamienić słów kilka odnośnie Twoich wyrobów, a jednak wolę rozmowę niż klepanie w klawiaturę (przynajmniej nie będzie żadnych niedomówień czy skrótów myślowych).

   Usuń
  2. Wstępnie mogę na niedziele na ŁDK zarezerwować czas.

   Usuń
  3. A o której byś się pojawił?

   Usuń
 2. Klient odwołał spotkanie to raczej się pchać do miasta nie będę. Jakoś w tygodniu pewnie do Stagrafu podjade bo dla Fleo mam stuff.

  OdpowiedzUsuń